Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur 258. bölüm fragmanı izle: Gamze Şahin yakınlaşması
Kısmetse Olur 258. bölüm fragmanı izle: Gamze Şahin yakınlaşması
Kısmetse Olur 258. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Gamze kraliçe seçilirken Şahin ise kral seçiliyor.
Magazin 19 Ekim 2016 - 17:10

Kanal D’nin her gün büyük bir keyifle izlenen evlilik yarışma programı Kısmetse Olur’un 258. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Didem Adnan’ı özlediğini belirtirken Adnan’ın da kendisini özlediğini iddia ediyor. Bu gelişmelerin ardından Adnan Didem’den kaba konuşmaları için özür diliyor. Bakalım Adnan ve Didem’in arası tekrar eski günlere dönecek mi?

KISMETSE OLUR 258. BÖLÜM FRAGMANI

KRALİÇE GAMZE KRAL ŞAHİN

Evde kral ve kraliçe seçimleri yapılıyor ve bu seçimlerden Gamze ve Şahin galip geliyor. İkilinin seçilmesi yakınlaşmayı da beraberinde getiriyor. Aykut ikilinin dışarıda geçirdiği vakitleri seyredince adeta beyninden vurulmuşa dönüyor.

Kısmetse Olur'un 258. bölümünü saat tam 12.45'te izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

KANAL D CANLI İZLE

Kısmetse Olur'un yeni bölümünü Kanal D'nin web sitesinden yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayıp seyredebilirsiniz.

KISMETSE OLUR 258. BÖLÜM

Son güncelleme: 17:12 - 19.10.2016