Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur 263. bölüm fragmanı izle: (26 Ekim)
Kısmetse Olur 263. bölüm fragmanı izle: (26 Ekim)
Kısmetse Olur 263. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Hazal'ın mutluluğu gözlerinden okunurken evde birtakım itiraflarda bulunuyor.
Magazin 26 Ekim 2016 - 08:36

Kanal D’nin her bölümü ilgiyle izlenen evlilik yarışma programı Kısmetse Olur’un 263. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Semih ile aşk yaşayan Hazal evdeki gelin adaylarına “Gerçek aşkı yaşadığımı düşünüyorum. İnşallah siz de aynı duyguyu yaşarsınız” diyerek güzel temennilerde bulunuyor.

KISMETSE OLUR 263. BÖLÜM FRAGMANI

GÖKHAN RABİA VE AYÇA ARASINDA

Rabia ve Ayça, Gökhan’ı kırmızı odaya çağıran isimler oluyor. Rabia kırmızı odadan çıkarken Gökhan’ın elinden tutarken Ayça ise odadan çıktıktan sonra evdeki gelin adaylarına “En güzel kırmızı odamdı” açıklamasını yapıyor. Öte yandan Adnan ve Didem arasındaki ilişki de her geçen gün daha da ilerliyor.

Kısmetse Olur’un 263. bölümünü saat tam 12.45’te izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

KANAL D CANLI İZLE

Kısmetse Olur’un yeni bölümünü Kanal D’nin web sitesinden yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayıp seyredebilirsiniz.

KISMETSE OLUR 263. BÖLÜM