Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur 27 Mayıs izle: Kısmetse Olur 187. bölüm fragmanı izle
Kısmetse Olur 27 Mayıs izle: Kısmetse Olur 187. bölüm fragmanı izle
Kısmetse Olur'un 187. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Ceyda ve Batuhan arasında sürpriz bir yakınlaşma yaşanırken Melis ve Semih ise helikopter ile romantik bir İstanbul turu atıyorlar.
Magazin 27 Mayıs 2016 - 08:08

Kanal D’nin ekranlara damga vuran evlilik yarışma programı Kısmetse Olur’un 187. bölümü bugün saat 12.45’te ekranlara gelecek. Kısmetse Olur yeni bölümde evde sürpriz gelişmeler yaşanıyor.

CEYDA BATUHAN YAKINLAŞMASI

Birkaç gündür Batuhan’a övgü dolu sözler eden Ceyda damatlar evinde Batuhan’la romantik bir dans ediyor. Bunu gören diğer gelin adayları ise şaşkınlıklarını gizleyemiyor. Adnan ise ikiliyi sadece izlemekle yetiniyor.

“ETRAFINDA KİMSEYİ GÖRMEK İSTEMİYORUM”

Hoşlandığı kadın Nur’la evde baş başa sohbet eden Erdem “Ben seninle olmak istiyorum ve seninle olduğum sürece başaka birilerini etrafında görmek istemiyorum.” diyerek samimi itiraflarda bulunuyor. Bakalım Nur Erkoç bu sözlerin ardından Erdem’e nasıl karşılık verecek.

HELİKOPTER SEFASI

Semih’e olan ilgisini geçen bölümlerde itiraf eden Melis, sevdiği adamla birlikte İstanbul semalarında helikopter sefası yapıyor. Semih’in elinden tutmaya çalışan Melis “İnsan bir yüzük alır da gelir burada evlenme teklifi eder ama nerede sende o cesarat.” diyerek sitemde bulunuyor. Evde ise Seda Hanım’a “Her zaman o benim kralım ben ise onun kraliçesi olarak kalacağım” diyerek samimi itiraflarda bulunuyor.

Kısmetse Olur’un 187. bölümünü saat tam 12.45’te izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

KANAL D CANLI İZLE

Kısmetse Olur’un yeni bölümünü Kanal D’nin web sitesinden yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayıp seyredebilirsiniz.

KISMETSE OLUR 187. BÖLÜM