Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur 276. bölüm fragmanı izle: Gökhan’dan bomba itiraf
Kısmetse Olur 276. bölüm fragmanı izle: Gökhan’dan bomba itiraf
Kısmetse Olur 276. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde evde itiraf günü gerçekleştiriliyor ve bomba itiraflar geliyor.
Magazin 10 Kasım 2016 - 10:22

Kanal D’nin ilgiyle takip edilen evlilik yarışma programı Kısmetse Olur’un 276. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Şahin ile Gamze’nin yine arası açılıyor. Şahin Gamze’nin baskısından şikayet ederken Gamze bir an olsun geri adım atmıyor. Öte yandan Semih ise Hazal ile olan ilişkisine noktayı koymuş durumda…

KISMETSE OLUR 276. BÖLÜM FRAGMANI

EVDE İTİRAF GÜNÜ

Kısmetse Olur evinde itiraf günü gerçekleşiyor. Rabia Gökhan’a bir kere evliliğin eşiğinden döndüğünü itiraf edince Gökhan sinirleniyor. Asıl bomba ise Gökhan’dan geliyor. Genç adam bir çocuk sahibi olduğunu itiraf ediyor. Bakalım bu itiraftan sonra ilişkinin geleceği nasıl şekillenecek?

Kısmetse Olur’un 276. bölümünü saat tam 12.45’te izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

KANAL D CANLI İZLE

Kısmetse Olur’un yeni bölümünü Kanal D’nin web sitesinden yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayıp seyredebilirsiniz.

KISMETSE OLUR 276. BÖLÜM