Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ceyda Kırıcı Kısmetse Olur evinden diskalifiye edildi
Ceyda Kırıcı Kısmetse Olur evinden diskalifiye edildi
Ceyda Kırıcı diskalifiye oluyor, Kısmetse Olur 214. bölüm fragmanında büyük şokun görüntüleri yer alıyor. Kısmetse Olur yeni bölümde Batuhan ve Nur ayrılmanın eşiğine gelirken gelin adayı Ceyda Kırıcı ise diskalifiye oluyor.
Magazin 28 Haziran 2016 - 09:41

Ceyda Kırıcı ismi Kanal D’nin heyecan ve strateji dolu evlilik yarışma programı Kısmetse Olur’da öne çıkan isimlerdendi. Programın 214. bölümünde yani bugün ekranlara gelecek olan bölümde, Kısmetse Olur’da gelin ve damat adaylarını şok eden bir durum gerçekleşiyor.

CEYDA KIRICI DİSKALİFİYE OLDU

Geçen günlerde yarışmanın yapım sorumlusu Yasemin Öztürk’le kavga ettiği ileri sürülen Ceyda Kırıcı’nın evden kovulduğu iddia edilmişti. Yeni bölümde bu olayı destekleyen bir gelişme yaşanıyor ve Ceyda Kırıcı Kısmetse Olur evinden diskalifiye ediliyor.

BATUHAN NUR KAVGASI

Damatlar evinde konuşma yapan Batuhan, Nur’dan 3 – 5 güne ayrılacağını söylüyor. Damat adayları ise buna anlam veremiyor. Fakat Nur’un da ortak konuşma esnasında kendisinden ayrılmayı kafasından geçirdiğini gören Batuhan “Bu kadar kolay mı, sen neden hep bitişini konuşuyorsun?” diyerek tepki gösteriyor. İkili bu diyalogların ardından daha da gerilerek birbirlerine seslerini yükseltiyor.

Kısmetse Olur’un 214. bölümünü saat tam 12.45’te izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

KANAL D CANLI İZLE

Kısmetse Olur’un yeni bölümünü Kanal D’nin web sitesinden yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayıp seyredebilirsiniz.

KISMETSE OLUR 214. BÖLÜM

CEYDA KIRICI KİMDİR?

Ceyda Kırıcı 1994 tarihinde İzmir' de dünyaya gelmiştir. 21 yaşında olan güzel yarışmacı İzmir' de yaşamaktadır. Kahverengi gözlü olan yarışmacının boyu da 170 cm dir. İzmir' de oturan güzel yarışmacı bir dönem mankenlik yapmıştır. Show Tv de yayınlanan Bu Tarz Benim adlı yarışmaya katılmış güzelliği ile isminden bir hayli söz ettirmiştir. Aradığı eş adayını bulabilmek için Kısmetse Olur Yarışmasına katılmıştır.

 

Son güncelleme: 13:44 - 28.06.2016