Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur 29 Haziran izle: Kısmetse Olur 215. bölüm fragmanı
Kısmetse Olur 29 Haziran izle: Kısmetse Olur 215. bölüm fragmanı
Kısmetse Olur 215. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Hazal ve Emre adalara giderek eğlenceli ve romantik anlar yaşıyor.
Magazin 29 Haziran 2016 - 09:32

Kanal D’nin her gün yayınlanan ve her bölümü finale yaklaşırken soluksuz takip edilen evlilik yarışma programı Kısmetse Olur’un 205. bölümü buhün ekranlara gelecek. Kısmetse Olur yeni bölümde Hazal ve Emre adalara gidiyor ve iki aşık burada felekten bir gün çalışıyor.

 

TANKUT ESER KAVGASI

Kısmetse Olur’un bugünkü bölümünde Eser ile Tankut arasında gerilim dolu dakikalar yaşanıyor. Tankut, Eser’in kendisini dedikoducu olarak lanse etmesine sinirleniyor. İkili arasında başlayan tartışma kavgaya dönüşüyor. Eser, Tankut’un üzerine yürümek isterken damat adayları buna engel oluyor. Öte yandan Emre de Tankut’la tartışmaya girerek Daniela yüzünden Hazal’ın psikolojisinin bozulduğunu belirtiyor.

Kısmetse Olur’un 215. bölümünü saat tam 12.45’te izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

KANAL D CANLI İZLE

Kısmetse Olur’un yeni bölümünü Kanal D’nin web sitesinden yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak seyredebilirsiniz.

KISMETSE OLUR 215. BÖLÜM