Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur 3 Haziran izle: Kısmetse Olur 193. yeni bölüm fragmanı
Kısmetse Olur 3 Haziran izle: Kısmetse Olur 193. yeni bölüm fragmanı
Kısmetse Olur 193. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Nur Erkoç ve Batuhan baş başa tekne turu atıyorlar ve ikili arasında samimi anlar yaşanıyor.
Magazin 3 Haziran 2016 - 10:16

Kanal D’nin her anı pürdikkat izlenen evlilik yarışma programı Kısmetse Olur’un 193. bölümü bugün ekranlara gelecek. Kısmetse Olur yeni bölümde Batuhan ve Nur arasında güzel gelişmeler yaşanırken Emre ile Hazal ayrılma noktasına geliyor.

“SEN BANA AŞIK OLMUŞSUN”

Teknede baş başa romantik anlar yaşayan Batuhan ve Nur arasında sürpriz gelişmeler yaşanıyor. Batuhan Nur’un ellerinden tutarken Nur ise Batuhan’a sarılmalara doyamıyor. İkililin samimi bir şekilde takıldıklarını öğrenen Ceyda ise isyanlarda…

EMRE HAZAL AYRILIYOR MU?

Batuhan ve Nur arasında güzel gelişmeler yaşanırken Emre ve Hazal arasında kavga çıkıyor. Evde baş başa kalan Emre ve Hazal hararetli bir tartışma yaşıyor. Evin yakışıklı ismi Emre “Biz mutlu olacaksak bu yola devam edeceğiz. Mutlu olmayacaksak da ayrılacağız” diyor. Hazal bu sözlerin ardından “Mutsuz muyuz arkadaşım?” sorusunu yöneltiyor. Emre’nin “şu anda beni mutsuz ediyorsun” sözlerinin ardından çılgına dönen Hazal masaya elini vurarak “O zaman bitsin!” diyerek ortamı terk edip gidiyor.

Kısmetse Olur’un 193. bölümünü saat tam 20.00’de izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

KANAL D CANLI İZLE

Kısmetse Olur’un yeni bölümünü Kanal D’nin web sitesinden yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak seyredebilirsiniz.

KISMETSE OLUR 193. BÖLÜM

Son güncelleme: 11:25 - 03.06.2016