Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur 31 Mayıs izle: Kısmetse Olur 190. bölüm fragmanı izle
Kısmetse Olur 31 Mayıs izle: Kısmetse Olur 190. bölüm fragmanı izle
Kısmetse Olur'un 190. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Melis'in teyzesi ve Cansel arasında kavga çıkıyor.
Magazin 31 Mayıs 2016 - 09:22

Kanal D’nin olaysız günü geçmeyen evlilik yarışma programı Kısmetse Olur’un 190. bölümü bügün 12.45’te yayınlanacak. Kısmetse Olur yeni bölümde evde adate kan gövdeyi götürüyor. Melis’in teyzesi ile Cansel birbirine giriyor. Gelin adayları ikiliyi ayırmakta bir hayli zorlanıyor.

“TİPİM DEĞİLSİN”

Eve yeni giren gelin adayı Hazal, Adnan’la konuşması esnasında “Kesinlikle sana karşı bir ilgim yok. Tipim değilsin” diyerek ona bu işin olmayacağını söylüyor. Öte yandan Ercan’ın Nur’la konuşmasına sinirlenen Erdem rakibine “Olmayacak duaya amin deme sen” diyerek uyarılarda bulunuyor. Batuhan ise Ceyda’ya olan ilgisini açık açık ifade ederek “Senden hoşlanıyorum” diyor.

Kısmetse Olur’un 190. bölümünü saat tam 12.45’te izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

KANAL D CANLI İZLE

Kısmetse Olur’un yeni bölümünü Kanal D’nin web sitesinden yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak seyredebilrsiniz.

KISMETSE OLUR 190. BÖLÜM