Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur 35. hafta finali izle: Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanı izle
Kısmetse Olur 35. hafta finali izle: Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanı izle
Kısmetse Olur 35. hafta finali bu akşam Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Kısmetse Olur yeni bölümde evde eleme heyecanı yaşanacak.
Magazin 5 Haziran 2016 - 13:28

Kanal D’nin her gün yayınlanan ve izleyenleri ekranlara kilitleyen evlilik yarışma programı Kısmetse Olur’un 35. hafta finali saat 23.15’te seyircisi ile buluşacak. Kısmetse Olur yeni bölümde evden bir veya birkaç kişi elenecek. Öte yandan bu hafta gelin ve damat adaylarını çok kötü bir sürpriz bekliyor. Seda Akgül’ün bu haberi vermesinin ardından tüm herkes şoka uğruyor.

EVDE HARARETLİ DAKİKALAR

Kısmetse Olur eleme gecesinde Emre ile Tankut arasında sesler yükseliyor. Emre “Öz eleştirimi yapıyorsam sana hak düşmez. Sen çeneni kapatıp oturursun!” derken Tankut ise ısrarından vazgeçmiyor. Diğer yandan Nur Erkoç içinde bulunduğu zor duruma isyan ederek gözyaşlarına boğuluyor.

Kısmetse Olur’un 35. hafta finalini saat tam 23.15’te izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

KANAL D CANLI İZLE

Kısmetse Olur’un yeni bölümünü Kanal D’nin web sitesinden yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak seyredebilirsiniz.

KISMETSE OLUR 35. HAFTA FİNALİ