Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur 7 Haziran izle: Kısmetse Olur 196. bölüm fragmanı izle
Kısmetse Olur 7 Haziran izle: Kısmetse Olur 196. bölüm fragmanı izle
Kısmetse Olur'un 196. bölümü dün akşam ekranlara geldi. Kısmetse Olur yeni bölümde evde birçok yarışmacı için sürpriz anlar yaşanıyor.
Magazin 7 Haziran 2016 - 08:26

Kanal D’nin yayınlandığı ilk günden itibaren ilgiyle izlenen evlilik yarışma programı Kısmetse Olur’un 196. bölümü bugün ekranlara gelecek. Kısmetse Olur yeni bölümde evde gelin ve damat adaylarının birçoğunu heyecanlandıran gelişmeler yaşanıyor.

 

ADNAN’IN BABASINDAN CEYDA’YA ÖĞÜT

Kısmetse Olur’da bugün Adnan’ın babası Muhlis Bey eve konuk oluyor. Ceyda ile konuşan Muhlis Bey “El öpmekle ağız kirlenmez yani özür dilemekle insan küçülmez” diyerek Ceyda’ya öğütlerde bulunurken oğlu ile de barışması gerektiğini belirtiyor.

HANDE’DEN ERCAN’A YEŞİL IŞIK

Evin yeni gelen gelin adayı Hande arkadaşları ile konuştuğu esnada “Ercan’ın muhabbetini seviyorum, onunla olabilir.” diyerek Ercan’a yeşil ışık yakıyor.

BATUHAN NUR’UN ELİNDEN TUTARAK DIŞARI ÇIKARIYOR

Evde Daniela ile konuşan Batuhan genç kadının “Nur’u biri gelip alsa senin elinden sen o zaman daha mutsuz olmayacak mısın?” demesinin ardından Batuhan “Kimse gelip alamaz!” diyerek Nur’un elinden tutup bahçeye çıkarıyor ve ikili baş başa konuşmaya başlıyor.

EMRE VE HAZAL ARASINDA ROMANTİK ANLAR

Bir süredir araları açık olan iki aşık Emre ve Hazal arasında romantik anlar yaşanıyor. Emre “Ben sana dünyadaki bütün güzellikleri sunmaya hazırım anladın mı?” diyerek sevdiği kadının başından aşağıya güller döküyor.

Kısmetse Olur 196. bölümünü saat 12.45’te izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

KANAL D CANLI İZLE

Kısmetse Olur yeni bölümü Kanal D’nin web sitesinden yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak seyredebilirsiniz.

KISMETSE OLUR 196. BÖLÜM