Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur 9 Haziran izle: Kısmetse Olur 198. bölüm fragmanı izle
Kısmetse Olur 9 Haziran izle: Kısmetse Olur 198. bölüm fragmanı izle
Kısmetse Olur 198. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Cansel'e kına gecesi düzenleniyor ve evde eğlenceli saatler yaşanıyor.
Magazin 9 Haziran 2016 - 12:22

Kanal D’nin ve ekranların en çok izlenen evlilik yarışma programından biri olan Kısmetse Olur’un 198. bölümü bugün ekranlara gelecek. Kısmetse Olur yeni bölümde gelinler evinde akrabların da katılımı ile Cansel’e kına gecesi düzenleniyor. Evde renkli ve eğlenceli saatlar yaşanıyor. Öte yandan Daniela, Cansel’e hala “Eser’le evlenmeye kararlı mısın?” sorusunu yöneltiyor. Cansel ise “Evet” cevabını veriyor.

 

“SENİN KİMSEYİ AĞLATMAYA HAKKIN YOK”

Batuhan’ın Nur’u ağlatmasına sinirlenen Mehtap “Senin kimseyi ağlatmaya hakkın yok.” siteminde bulunuyor. En can alıcı soruyu ise programın sunucusu Seda Akgül soruyor. Akgül Batuhan’a “Nur’un evden gitmesini istiyor musun Batu?” sorusunu yöneltiyor. Batuhan’ın cevabı ise bir hayli ilginç…

Kısmetse Olur’un 198. bölümünü saat tam 12.45’te izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

KANAL D CANLI İZLE

Kısmetse Olur yeni bölümünü Kanal D’nin web sitesinden yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak seyredebilirsiniz.

KISMETSE OLUR 198. BÖLÜM