Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur damat adaylarının grup seks yaptığı iddia ediliyor
Kısmetse Olur damat adaylarının grup seks yaptığı iddia ediliyor
Kısmetse Olur programında damat adaylarından Semih, Batuhan ve Murat'ın grup seks yaptığı iddia ediliyor.
Magazin 31 Mayıs 2016 - 08:56

Kanal D’nin popüler evlilik programı Kısmetse Olur hakkında şok bir iddia ortaya atıldı. Programa evlenmek için gelen damat adaylarından Semih Kurtulmuş ve Batuhan Cimilli’nin bir grup kızla konuşmalarının yer aldığı ses kaydı yayınlandı.

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve skandalların eksik olmadığı ‘Kısmetse Olur’ programında herkesi şaşkına uğratan bir gelişmenin daha yaşandığı iddia ediliyor.

semih

SEMİH’TEN İKİNCİ ŞOK!

İnternethaber’de yer alan habere göre daha önce Murat Özbakan ile birbirlerine kadın ayarladıkları iddia edilen Semih Kurtulmuş’un ses kaydı ortaya çıkmıştı. Ancak Semih’in Batuhan Cimilli daha da büyük bir skandala imza attığı iddia ediliyor.

batuhan

TOPLUCA İLİŞKİYE GİRDİLER İDDİASI

Yanlarına aldıkları kızlarla toplu cinsel birliktelik yaşadıkları iddia edilen damat adaylarının ses kaydı hızla yayılıyor. Daha önceki ses kaydından ötürü affedilen Semih, bu kez program ekibi tarafından apar topar gönderildi.

 

BATUHAN’DAN AÇIKLAMA

Grup seks yaptıkları iddialarına sosyal medyadan cevap veren Batuhan Cimilli, “hiç bir özel hayatımız kalmadı. Tamam bir şeyler olmuş olabilir ama düşünüldüğü gibi değil” diyerek sitem etti.

Ayrıca Cimilli, paylaştığı videoya; “yoksa beni üzen rahatsız eden bir durum yok. Bu kadar uğraşıyosunuz kendinizi yoruyorsunuz. Ben rahatım siz neden rahatsızsınız ? Ayrıca haberi ve bilgisi olması gereken kişilerin zaten haberi ve bilgisi vardır. Kendinize prim yapabileceginiz başkalarını bulun. Tek yapabildiğiniz Instagramda hesap açıp bu tip haberlerle takipçi kasmak. Gerçek hayatta hayatın neresindesiniz çok merak ediyorum. Pazar gününüzü daha güzel şeylerle kendiniz için geçirin hepinizi seviyorum :)

Son güncelleme: 14:06 - 31.05.2016