Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur Gökhan Kimdir? Gökhan Sara kaç yaşında nereli?
Kısmetse Olur Gökhan Kimdir? Gökhan Sara kaç yaşında nereli?
Kısmetse Olur'un merak edilen damat adaylarından olan ve sosyal medyada ve arama motorlarında ilgiyle aratılan Gökhan Sara kimdir? Mal varlığıyla en çok ilgi çeken damat adayları arasında giren Gökhan Sara hakkında ayrntılar haberimizde...
Magazin 26 Ekim 2016 - 17:27

Kısmetse Olur yeni sezonuyla ilgiyle takip edilmeye devam ediyor, yeni sezonda ilgi çeken adaylardan olan ve gerek mal varlığıyla, gerek yakışıklı görünüşüyle dikkat çeken damat adayı Gökhan Sara kimdir? Gökhan Sara nereli ve kaç yaşında? İşte Kısmetse Olur izleyenlerinin merak ettiği Gökhan Sara hakkında merak edilenler…

GÖKHAN SARA KİMDİR?

26 yaşında olan Gökhan Sara Rize doğumludur, lüks otomobillerle olan fotoğrafları fazlaca konuşulan Gökhan Sara otomotiv sektöründe işletmeci olarak çalışmaktadır. Gökhan Sara’nın araba koleksiyonunda yok yok. Ferrari’nin iki rengine birden sahip olan Gökhan Sara, sefahat içinde yaşıyor.

İLGİLİ HABERKısmetse Olur Aykut kimdir? Kısmetse Olur Aykut Alagöz kaç yaşında?Kısmetse Olur Aykut kimdir? Kısmetse Olur Aykut Alagöz kaç yaşında?

İLGİLİ HABERKısmetse Olur Rabia kimdir? Rabia Karaca kaç yaşında, boyu kaç?Kısmetse Olur Rabia kimdir? Rabia Karaca kaç yaşında, boyu kaç?