Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur haftanın finalinde kim elendi? 16 Ekim hafta finali ve 17 Ekim yeni bölüm fragmanı!
Kısmetse Olur haftanın finalinde kim elendi? 16 Ekim hafta finali ve 17 Ekim yeni bölüm fragmanı!
Kanal D'nin populer eğlence, yarışma ve evlendirme programı Kısmetse Olur'da haftanın finali gerçekleştirildi. Ekim ayının 3. Pazar gününe denk gelen final bölümünde kimler elendi? Hangi gelin adayı ve hangi damat Kısmetse Olur evine veda etti? İşte Kısmetse Olur evinden final detayları ve 17 Ekim Kısmetse Olur 255. yeni bölüm fragmanı...
Magazin 17 Ekim 2016 - 10:11

Kısmetse Olur evinde 16 Ekim Pazar akşamı final heyecanı yaşandı ve Kısmetse Olur haftanın finalinde kim elendi belli oldu! Kısmetse Olur evine veda edener kimler oldu, hangi elin ve damat korumaya alındı ve haftanın çekini kim kazandı?

KISMETSE OLUR HAFTA FİNALİNDE KİMLER KORUMA ALTINA ALINDI?

Programın bu haftaki finalinde kullanılan oylar doğrultusunda Hazal ve Semih koruma altına alınırken Aykut ve Mehtap birbirlerini korumaya aldılar. Böylece bu isimler elemeye geçilmeden önce evde kalmayı garantilediler.

KISMETSE OLUR HAFTANIN FİNALİNDE KİM ELENDİ, KİM KİME KARŞI OY KULLANDI?

18 kişiden eleme potasına girmeyecek isimler belli olduktan sonra geriye kalan 14 kişi için kritik oylama aşamasına geçildi ve gergin bekleyiş başladı. İlk olarak Aycan oy kutusu başına geçti ve oyunu kullanmadan önce “Bana karşı hala bir hislerin olduğunu düşünüyorum ve bu zamanla sana da bana da zarar verecek.” yorumunda bulunup elenmesi için Onur isimini açıkladı.

Ayça’nın ardından çıkan Aykut, “İnat ve hırs yaptığın bu yolda seninle asla olmak istemiyorum çünkü şu an sağlıklı düşünemiyorsun.” diyerek Rabia’nın gitmesi için oy kullandı. Sonra Ayça geldi ve “Sen buraya oturmaya gelmişsin, o yüzden sen bence burada oturna; evine git ve evinde otur, gelecek adayların yerini kaplama.” diyerek Arif’e karşı oy kullandı.

Onur oy kullanırken herhangi bir yorumda bulunmadı ve oyunu da göstermedi. Hazal ise net bir şekilde “Git” diyerek Metehan’a karşı oy kullandı. Semih “Ben burada ne krallık ne padişahlık yapıyorum. Yaptığım tek şey var o da adamlık.” diyerek elenmesi için Gamze’nin ismini verdi. Üzgün olduğu gözüken Rabia oy kullanırken “Seninle bir sorunum yok ama bu eve alışamadığını düşünüyorum; umarım mutluluğu dışarıda bulursun.” diyerek oy kullandı ama oyunu açık etmedi.

Oy sandığını başına gelen Nazlı “Duygularım ve karakterim bana çok yapmacık geliyor; böyle bir bayana, böyle bir kadına gerçekten aşık olamazsın.” diyerek farklı bir mesaj verdi. Arif ise “Senin ne yapmaya çalıştığını hala anlamış değilim.” diyerek Nazlı’ya karşı oy kullandı. “İkinci baharımı yaşacağım diye geldiğiniz bu evde siz dördüncü baharınıza gelmişsiniz bundan haberiniz yok.” diyen Suat sert bir mesaj verdi.

Gamze “Ben dahil tüm kadınlarımıza saygısızlık yapmaya devam edersen karşında beni bulursun.” diyerek sert bir mesaj veren Suat’a karşı oy kullandı ve oy kartına “Game Over” yani “Oyun bittti.” yazdı.

Şahin Senin için önemli olan ağızdan çıkan bir söz ise bu evde kalmanı istiyorum ama önemli olan hissiyatsa bu evden gitmeni istiyorum.” diyerek karışık bir mesaj vererek Didem’e karşı oy kullandı. “Bence sen burada durarak onun gerçek yüzünü göremiyorsun; çık bir de dışarıdan seyret, fikrin değişsin. Pusulayı şaşırmışsın ama umarın bulursun.” dedikten sonra kartında yazan Metehan ismini gösterdi. Finalin sinirli ismi Adnan “Sen bu eve ilk geldiğinde aşk yaşayacağım diye geldin. Daha sonrasında hep Adnan Adnan dedin, Adnan üzerinden şov yapmaya başladın. Şovun sonu göründü diyerek oy kullandı.

Gelin ve damatların kullandığı oylardan sonra oy sayımına geçildi. Oylama sonucunda damat adaylarından Arif, gelin adaylarından ise Leyla sandıktan çıkan isimler oldu ve zarftan iki aday eleniyor ibaresi çıkınca ikisi de Kısmetse Olur evinden elendi. 10 bin TL’lik ödülü ise Hazal ve Semih paylaştı.

KISMETSE OLUR 255. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

2 kişinin birden elendiği hafta finali  sonrası Kısmetse Olur evinde neler yaşanıyor. İşte 17 Ekim Pazartesi tarihli Kısmetse Olur 255. yeni bölüm fragmanı…