Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur Hazal Babalık kimdir? Hazal Babalık kaç yaşında?
Kısmetse Olur Hazal Babalık kimdir? Hazal Babalık kaç yaşında?
Kısmetse Olur ilgiyle takip edilmeye devam ediyor, yeni sezonunda yeni isimlerin de eklendiği Kısmetse Olur'da gelin ve damat adaylarının kişisel bilgileri de merak konusu oluyor. Kısmetse Olur gelinler evinden Hazal Babalık'da ilgi çeken isimlerden. Peki Hazal Babalık nereli? Kısmetse Olur Hazal'ın boyu kaç?
Magazin 5 Ekim 2016 - 15:37

Kısmetse Olur adlı evlilik programı yeni sezonda da sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi. Gelin ve damat evlerine yeni eklenen adaylarla yeni heyecanlar, entrikalar, aşk filizlenmelerinin ilgiyle takip edildiği Kısmetse Olur’da en dikkat çeken adaylardan biri de Hazal Babalık, sosyal medyada daha çok geçen ismiyle Kısmetse Olur Hazal… Peki Kısmetse Olur Hazal kimdir? Hazal Babalık kaç yaşında? Hazal Babalık nereli? Aslen Rizeli olan Hazal Babalık 26 yaşında, 1.75 boyunda olan Kısmetse Olur Hazal 56 kilo. Hazal Babalık eve ilk katıldığında kendini şu sözlerle anlatıyor; Duygusalım üzülünce de sevinince de ağlarım gözyaşım gözümün ucunda. Ama uyarıyorum tam bir Laz kızıyım. Benim ile horon oynayacak kah gülecek kah ağlayacak birisini arıyorum. Dilerim bu evde dilediğim kişi ile tanışırım.

hazal-babalik-2

İLGİLİ HABERAycan Varış kimdir? Kısmetse Olur Aycan kaç yaşında?Aycan Varış kimdir? Kısmetse Olur Aycan kaç yaşında?

İLGİLİ HABERKısmetse Olur Didem kimdir? Didem Delen kaç yaşında?Kısmetse Olur Didem kimdir? Didem Delen kaç yaşında?