Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur izle: 258. yeni bölümde kral ve kraliçe belli oluyor!
Kısmetse Olur izle: 258. yeni bölümde kral ve kraliçe belli oluyor!
Bugün Kanal D'de 12.30 ekrana gelecek Kısmetse Olur 258. yeni bölümde haftanın kral ve kraliçesi belli olacak ki bakalım sonuçlar kimleri sevindirecek kimleri sinirlendirecek. İşte online olarak Kısmetse Olur izleme bağlantısı ve Kısmetse Olur yeni bölm fragmanı...
Magazin 20 Ekim 2016 - 09:17

Kanal D’nin popüler programlarından biri olan Kısmetse Olur bugün 258. yeni bölümü ile ekrana gelecek. Peki bugün Kısmetse Olur evinde neler yaşanacak? Programın bugünkü bölümünü internetten izlemek isterseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

KISMETSE OLUR 258. BÖLÜM İZLE – Kanal D, 12.30

Bugünkü bölümde haftanın Kral ve Kraliçesi seçilecek ki seçim son sonuçları ve kral ile kraliçenin yakınlaşması özellikle bir kişi kızdıracak. Kısmetse Olur yeni bölümde Gamze ve Şahin Kral ve Kraliçe olacak. İkilinin seçilmesi yakınlaşmayı da beraberinde getirecek ki Aykut ikilinin dışarıda geçirdiği vakitleri seyredince adeta beyninden vurulmuşa dönüyor.

İLGİLİ HABERKısmetse Olur 258. bölüm fragmanı izle: Gamze Şahin yakınlaşmasıKısmetse Olur 258. bölüm fragmanı: Gamze Şahin yakınlaşması

SÜRPRİZ ÖZÜR

Kısmetse Olur yeni bölümde Didem Adnan’ı özlediğini belirtirken Adnan’ın da kendisini özlediğini iddia ediyor. Bu gelişmelerin ardından Adnan Didem’den kaba konuşmaları için özür diliyor. Bakalım Adnan ve Didem’in arası tekrar eski günlere dönecek mi?