Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur yeni bölüm izle: 257. bölümde Gamze krizi!
Kısmetse Olur yeni bölüm izle: 257. bölümde Gamze krizi!
Kısmet Olur evinde Gamze'nin merkezinde olduğu yeni bir kriz çıkacak ve Aykut ile Şahin birbirilerine girecekler. İşte 257. yeni bölümden detaylar, Kısmetse Olur izleme linki ve önceki bölümden hatırlatmalar...
Magazin 19 Ekim 2016 - 09:06

Kısmetse Olur 257. yeni bölüm fragmanı gösteriyor ki bugün Kanal D’de 12.30’da ekrana gelecek ve bugünkü programda Gamze’nin merkezinde olduğu bir kriz patlak verecek. Kısmetse Olur’da Şahin Gamze ile görüşecek. Şahin’in korumaları ile Gamze’nin de belirteceği gibi bir sert erkek portresi çizecek.

Bu buluşma sonrası Gamze Aykut’a evi arabası her şeyi olduğunu artık evlenmek istediğini söyleyecek. Fakat Şahin, Aykut’a “Adam ol!” deyince ortam gerilecek ve kavga çıkacak. Bu kriz üzerine konuşurken Nazlı, Gamze’yi Kısmetse Olur evinde sürekli insanları birbirlerine düşürmekle suçlayacak.

İLGİLİ HABERKanal D yayın akışı 18 Ekim: Kısmetse Olur yeni bölüm canlı izleKanal D, Ekim: Kısmetse Olur yeni bölüm canlı izle

AYÇA, GÖKHAN’DAN VAZGEÇİYOR!

Gökhan’dan karşılık bulamayan Ayça, ondan vazgeçtiğini açıklayacak ve ikili arasında da tartışma çıkacak.

KISMETSE OLUR SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU!

Programın dünkü bölümünde damat adayları bir araya gelerek Gamze’ye bir şaka yaptılar. Ayrıca programı Hazal’ın annesi Fatoş hanım ziyaret etti. Hazal ile Semih çifti ile ilgili şok bir gelişme yaşandı. Gamze, Semih’e karşı hisleri olduğunu itiraf edecek ki buy açıklama sonrası ortalık karıştı. Hazal ile Semih fena kavga ettiler ve Hazal göz yaşları içinde kaldı.

KISMETSE OLUR 257. BÖLÜM FRAGMANI