Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur’da bu hafta Daniella eve veda etti
Kısmetse Olur’da bu hafta Daniella eve veda etti
Kanal D'nin sevilen programı Kısmetse Olur'un bu haftaki final bölümünde elenen isim herkesi şoke etti.
Magazin 7 Mart 2016 - 08:33

Ekranların sevilen izdivaç programı Kısmetse Olur‘un yayınlan haftanın finaline ayrılık şoku yaşandı. Heyecanın dorukta olduğu Kısmetse Olur'da bu hafta elenen isim aynı zamanda içeride ilişkisi de olan bir gelin adayı…

Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan ‘Kısmetse Olur'da eleme heyecanı yaşandı. Programa veda eden isim, evde uzun zamandır bulunan ve damat adayı Tankut’la ilişkisi olan Daniella oldu.

Bir hayli gergin anların yaşandığı bölümde en dikkat çeken ayrıntı ise Eser'in Cansel’e yüzük fırlatması oldu. Sevgilisinin tutumu karşısında şoke olan Cansel, sadece ‘CanEs bitti' diyebildi.

Daniella’nın elenmesi karşısında arkadaşları gözyaşlarını tutamadı. Bir zamanlar Daniella’nın sıkı dostu olan Melis ve Cansel de gözyaşlarını tutamadı.

 

EVE YENİ GELİN ADAYI

Eve veda eden isim gelin adayları arasından Daniela olurken elenmesinin ardından eve giren yeni gelin adayı ise Betülay Çoşkun oldu. 22 yaşında olduğunu belirten Betülay Çoşkun; Adanalı ve İstanbul’da yaşıyor. Terazi burcu olan Betülay Çoşkun, anaokulu öğretmenliği okuyor ve aynı zamanda stilistlik de yapıyor. Yeni yarışmacının ilgilendiği isim ise, Adnan…

 

Son güncelleme: 10:04 - 07.03.2016