Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur’da evlenen Nur ve Batuhan’ın bebek heyecanı
Kısmetse Olur’da evlenen Nur ve Batuhan’ın bebek heyecanı
Evlilik programı 'Kısmetse Olur'la adlarını duyuran Batuhan ve Nur, bebek heyecanlarını canlı yayında anlattı.
Magazin 23 Kasım 2016 - 12:45

Kısmetse Olur evinde tanışıp, evlenen Nur ve Batuhan çifti geçen haftalarda bebek beklediklerini açıklamışlardı. Renkli Sayfalar programına katılan çift, kendileri hakkında bilinmeyenleri anlattı.

Kısmetse Olur’da tanışıp evlenen ve en sevilen çiftlerden olan Nur ve Batuhan çifti Renkli Sayfalar’a samimi açıklamalarda bulundu. Nur hamileliği ile ilgili bilinmeyenleri ilk kez anlattı.

nurbatu

“İLK TEST NEGATİF ÇIKTI”

“İlk test yaptırdığımda negatif çıktı. Ama ben inanmadım, çünkü hissediyordum. O yüzden hayır burada bir bebek var ben hissediyorum dedim ama bana ‘Saçmalama olmaz öyle şey’ dediler. İki-üç hafta sonra tekrar test yaptırdım ve dört buçuk haftalık hamile çıktım ve bebek beklediğimi eşime pat diye söyledim. O çok şaşırdı ama ben hiç şaşırmadım çünkü zaten biliyorum. Bu haberi de sevenlerimizle test sonucunu paylaşarak duyurduk.”

Sevilen çifte evliliklerinin çok hızlı geliştiğini söylendiğinde ise Nur, “Ben biraz nişanlılık dönemimiz olur, hemen evlenmeyiz diye düşünüyordum. Ama Batuhan tamamen beni tamamlayan biri ve final gecesi çok ısrar etti, ben de dayanamadım. Aslında çok büyük bir risk aldık” dedi.