Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur’da kim elendi? (19 Haziran) Kısmetse Olur’da yeni damat adayı kim?
Kısmetse Olur’da kim elendi? (19 Haziran) Kısmetse Olur’da yeni damat adayı kim?
Kısmete Olur'un 37. hafta finali dün akşam gerçekleşti. Kısmetse Olur son bölümde yarışmaya bir kişi veda etti. Peki, Kısmetse Olur'da kim elendi?
Magazin 20 Haziran 2016 - 07:35

Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen evlilik yarışma programı Kısmetse Olur’un 37. hafta finali dün gece ekranlara geldi. Kısmetse Olur son bölümde iki haftanın ardından bir kişi yarışmaya veda etti.

KISMETSE OLUR’DA KİM ELENDİ?

Dün gerçekleşen eleme gecesinde en çok oyu alıp ismi yazılan kişi Daniela ile Turgay oldu. On bin liralık çek ise Nur ve Batuhan çekişmesinin ardından Nur’a gitti. Yalnız elenecek adayları iki büyük sürpriz bekliyordu. İlk mektupta “Çeki alan aday evini korur” yazyordu. Bu mesajla birlikte Daniela elenmekten kurtulurken ikinci mesajına açıklanması ile birlikte Turgay eve veda eden isim oldu.

KISMETSE OLUR EVİNE KİM GİRDİ?

Turgay’ın elenmesinin ardından damatlar evine giriş yapacak isim de belli oldu. 2 hafta önce eve veda eden ve hakkında dedikodular çıkan Tankut Denker yeniden eve dönen aday oldu. Tankut bugün eve giriş yapacak.