Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur’da kim elendi? (22 Mayıs) Kısmetse Olur son bölüm izle
Kısmetse Olur’da kim elendi? (22 Mayıs) Kısmetse Olur son bölüm izle
Kısmetse Olur'un 33. hafta finali dün yapıldı. Kısmetse Olur son bölümde evde eleme heyecanı yaşandı ve bir kişi eve veda etti.
Magazin 23 Mayıs 2016 - 07:37

Kanal D’nin ve ekranların en çok izlenen evlilik yarışma programlarından biri olan Kısmetse Olur’un 33. hafta finali dün yapıldı. Kısmetse Olur’un son bölümünde evde çok heyecanlı bir final yaşandı. Nefes kesen elemede bu hafta bir kişi eve veda etti.

KISMETSE OLUR’A KİM VEDA ETTİ?

Kısmetse Olur’un bu haftaki eleme gününde en çok ismi yazılan gelinler evinde Mehtap olurken damat evinde ise Onur oldu. Mehtap isminin çıkmasının ardından Ayça ve Cansel gözyaşlarına hakim olamadı. Heyecanın doruk noktaya çıktığı elemede on bin liralık çeki Daniela’nın alması ile birlikte yarışmaya veda eden isim Onur oldu. Daniela bu çeki alarak evde bir ilki gerçekleştirmiş oldu.

YENİ DAMAT ADAYI KİM?

Onur Tezel’in yarışmadan ayrılmasının ardından eve yeni damat adayı Ali Serhat Doğru girdi. Ali 24 yaşında ve oğlak burcu. Aslen Giresunlu. Siyasat bilimi ve uluslararası ilişkiler okuyor. Ali gelir gelmez kafasındaki ismin ise Nur olduğunu açıkladı.

Son güncelleme: 08:18 - 23.05.2016