Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur’da kim elendi? (23 Ekim) 261. bölüm fragmanı izle (24 Ekim)
Kısmetse Olur’da kim elendi? (23 Ekim) 261. bölüm fragmanı izle (24 Ekim)
Kısmetse Olur'da dün akşam eleme heyecanı yaşandı. Peki, Kısmetse Olur'un son bölümünde kim elendi?
Magazin 24 Ekim 2016 - 08:56

Kanal D’nin büyük bir merakla izlenen evlilik yarışma programı Kısmetse Olur’un dün akşam hafta finali gerçekleşti. Kısmetse Olur’un son bölümünde heyecan yine doruktaydı ve bir kişi yarışmaya veda etti.

KISMETSE OLUR’DA KİM ELENDİ?

Kısmetse Olur’un 23 Ekim tarihli eleme gecesinde evden gitmesi için en çok oyu alan gelinler evinde Hazal olurken damatlar evinde ise Suat oldu. Hazal’ın isminin eleme potasında olması büyük bir sürpriz olarak algılanırken Semih’in tavırları ise güzel gelin adayını bir hayli üzdü. Gecenin finalinde evden giden yarışmacı Suat oldu. Öte yandan 10 bin liralık çeki ise Didem kazandı.

YENİ DAMAT ADAYI KİM?

Suat’ın evden ayrılmasının ardından eve gelen yeni damat adayı Onur Yüksel oldu. 32 yaşındaki damat adayı işletme mezsunu ve İstanbul’da yaşıyor. Daha önce modellik yapan Onur, tekstil işiyle uğraşıyor.

KISMETSE OLUR 261. BÖLÜM FRAGMANI

Kısmetse Olur 261. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Onur kafasındaki ismi kırmızı odaya çağırırken Adnan ve Didem arasındaki buzlar ise yavaş yavaş eriyor. Öte yandan Gökhan ile Rabia arasında yeniden bir yakınlaşma yaşanıyor.

KISMETSE OLUR 261. BÖLÜM FRAGMANI