Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur’da kim elendi? (26 Haziran)
Kısmetse Olur’da kim elendi? (26 Haziran)
Kısmetse Olur'un 38. hafta finali dün akşam gerçekleşti. Kısmetse Olur son bölümde evde çok sürpriz gelişmeler yaşandı.
Magazin 27 Haziran 2016 - 08:25

Kanal D’nin her bölümü merakla seyredilen evlilik yarışma programı Kısmetse Olur’un 38. hafta finali dün akşam seyircisi ile buluştu. Kısmetse Olur son bölümde Hande Yener sürprizi yaşanırken evde bu hafta eleme yaşanmadı.

Kısmetse Olur finaline ise Türk pop müziğinin ünlü ismi Hande Yener konuk oldu. Gelin ve damat adayları felekten bir gün geçirdi.

“BEN BURADAN BİRİNİ SEÇMEYE GELDİM”

Evde şarkıları ve şovlarının yanı sıra adaylarla sohbet de eden Hande Yener; kendisine yöneltilen bir sorunun ardından “İlk videoya çok iyi tepki geldi. O yüzden şimdi ikinci videoya ben buradan birini seçmeye geldim dermişim” diyerek şakalaştı. Öte yandan Mehtap hakkında da bilgi sahibi olan Yener, ona da “Bak kızdırdım Mehtap'ı korkuyorum” diyerek takıldı.

ESER ÇOK ÇEKTİRDİ BİZE

Hande Yener geçen günlerde klibinde rol alan Eser West'e de takılmayı ihmal etmedi. Yener Eser için “O gün bize çok çektirdi. Yok havyar isterim yok şunu isterim” diyerek espri yaptı.