Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur’da kim elendi? (36. hafta, 12 Haziran ) Kısmetse Olur’da eleme sürprizi!
Kısmetse Olur’da kim elendi? (36. hafta, 12 Haziran ) Kısmetse Olur’da eleme sürprizi!
Bu hafta Kısmetse Olur'da kim elendi sorusunun cevabı sürpriz oldu! Kımsetse Olur finali yaklaşırken bu hafta Kısmetse Olur evinden büyük bir sürpriz oldu. Yapım ekiminin karar değişiklikleri çekimlerin tekrarlanmasın a neden oldu! Peki Kısmetse Olur'da bu hafta kim elendi? İşte detaylar...
Magazin 13 Haziran 2016 - 10:10

Bu hafta Kısmetse Olur eleme gecesi yapım açısından sürpriz gelişmelere sahne oldu. Bilindiği gibi Kısmetse Olur finali yaklaşıyor ve 12 Haziran Pazar akşamı hem final için geri sayım başlatıldı hemde Kısmetse Olur’da kim eendi belli oldu! Ancak haftanın eleme süreci sorunluydu.

ELEME İPTAL EDİLDİ!

Kısmetse Olur’da eleme öncesinde bu hafta elemenin iptal edildiği haberi geldi ve yapımcı firmanın final için geri sayımı başlatıp SMS oylamasına geçeceği bilgisi edinildi. Ancak Yapım ekibi son anda bundan vazgeçip eleme yaptığı da iddia ediliyordu! Haftanın SMS birincileri Nur Erkoç ve Eser West oldu ama eleme olup olmadığı bilinmiyordu.

Kısmetse Olur elemesinde gelinler evinden Cansel Çördük, damatlar evinden ise Batuhan Cimilli eleme adayı oldu. 10 bin liralık çeki ise Eser West aldı. Büyük sürpriz ise zar açılınca ortaya çıktı. Eleme haftasında zarftan eleme yok yazısı çıkınca Kısmetse olur evinde büyük sevinç yaşandı ve ilk defa yarışmada eleme gerçekleşmedi.

Son güncelleme: 10:12 - 13.06.2016