Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur’da kim elendi? (5 Haziran) Turgay Tepe kimdir?
Kısmetse Olur’da kim elendi? (5 Haziran) Turgay Tepe kimdir?
Kısmetse Olur 35. hafta finali dün gerçekleşti. Kısmetse Olur son bölümde yarışmaya bir isim veda etti? Peki, yeni gelen isim kim?
Magazin 6 Haziran 2016 - 07:13

Kanal D’nin her bölümü ekranlara damga vuran evlilik yarışma programı Kısmsetse Olur’un 35. hafta finali dün akşam yayınlandı. Kısmetse Olur son bölümde evde eleme heyecanı yaşandı.kısmetse-olur

KISMETSE OLUR’DA KİM ELENDİ?

Her hafta büyük sürprizler yaşanan Kısmetse Olur evinde elenen isim herkesi şaşırttı. Oylamada en çok oy Hande ve Tankut’un ismi çıktı. 10 bin liralık çeki Nur Erkoç alınca Tankut eve veda eden isim oldu. Geçen hafta birincilik yaşayan Tankut’un yarışmaya veda etmesi akıllarda da soru işareti bıraktı. Sevdiği adamın elenmesinin ardından Daniela gözyaşlarına boğuldu.

EVE YENİ GELEN DAMAT ADAYI KİM?

Tankut’un yarışmaya veda etmesinin ardından eve yeni giren damat adayı Turgay Tepe oldu. Turgay aslen Samsunlu 29 yaşında ve İstanbul’da yaşıyor. İkizler burcu olan Turgay’ın mesleği ise kuaför… Daha önce evlenip ayrılan Turgay aynı zamanda fitness ile uğraşıyor. Ev güllerle gelen damat adayı gönlündeki kişinin ise Ceyda olduğunu açıkladı.