Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kısmetse Olur’da kim elendi? (9 Ekim) Yeni gelen gelin adayı kim?
Kısmetse Olur’da kim elendi? (9 Ekim) Yeni gelen gelin adayı kim?
Kısmetse Olur'un 9 Ekim tarihli haftanın finali dün akşam gerçekleşti. Kısmetse Olur son bölümde büyük bir eleme heyecanı yaşandı.
Magazin 10 Ekim 2016 - 07:56

Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen evlilik yarışma programı Kısmetse Olur’un dün akşam hafta finali gerçekleşti. Kısmetse Olur son bölümde Semih ile Esra eleme potasına girince heyecan had safhaya ulaştı.

KISMETSE OLUR’DA KİM ELENDİ?

Kısmetse Olur haftanın finalinde damat adayları gitmesi için Esra’nın ismini verirken gelin adayları ise en çok Semih’in adaını verdiler. Haftanın birincileri ise Aycan ve Gökhan oldu. Çeki alan evini koruyacağı için stres doruk noktaya çıktı. Halk tarafından gelen oylarla çeki almaya hak kazanan Gökhan olunca Esra eve veda eden isim oldu.

YENİ GELEN ADAYI KİM?

Esra’nın elenmesinin ardından eve giren yeni gelin adayları geçen sezonun favori isimlerinden olan Ayça Beğen ve Mehtap Taşkıran oldu. Ayça ve Mehtap’ı evde gören gelin ve damat adayları neye uğradıklarını şaşırdı.

AYÇA BEĞEN KİMDİR?

Geçen sezon da Kısmetse Olur’da boy gösteren ve Emre Ulubeyli ile aşk yaşayan Ayça Ekin Beğen 1986 Elazığ doğumludur. Doğumdan sonra İstanbul'a gelmiş olan yarışmacı hayatını burada sürdürmektedir. İlkokul eğitimini tamamladıktan sonra eğitim hayatına devam etmeyen yarışmacının boyu 1.65 kilosu ise 54’tür. Dövmeleri ile dikkat çeken yarışmacı koyu bir Galatasaraylı.

Son güncelleme: 11:50 - 10.10.2016