Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kıvanç Tatlıtuğ’tan “Paris’te ev” açıklaması
Kıvanç Tatlıtuğ’tan “Paris’te ev” açıklaması
Kıvanç Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer'e evlilik yıldönümü hediyesi olarak Eyfel Kulesi manzaralı bir ev aldığı haberlerine açıklık getirdi.
Magazin 3 Kasım 2016 - 09:22

Kısa bir süre sonra başlayacak olan Cesur ve Güzel dizisiyle ekranlara gelecek olan Kıvanç Tatlıtuğ, geride bıraktığımız yıl Şubat ayında Paris’te nikah masasına oturmuştu. Geride bıraktığımız günlerde, evlilik yıldönümünü kutlamaya hazırlanan Tatlıtuğ’un eşine yıldönümü sürprizi yapmak adına Paris’te, Eyfel Kulesi manzaralı bir ev aldığı haberleri yapılmıştı. Bu iş için 2 milyon Euro’yu gözden çıkardığı konuşulan Tatlıtuğ bu iddialara yanıt verdi. Önceki akşam gazeteciler tarafından görüntülenen Kıvanç Tatlıtuğ, bu tarz haberlerin sürekli olarak yapıldığını ve yalanlamaktan bıktığını söyledikten sonra “Birbirimize verdiğimiz hediyeleri başkasının bilmesine gerek yok ancak şunu söyleyebilirim ki ev haberlerinin doğruluğu yok. Ben böyle bir yatırımda bulunmadım. Biz gayet mütevazı yaşıyoruz” açıklamasını yaptı.

İLGİLİ HABERBaşak Dizer, kocası Kıvanç Tatlıtuğ'un doğum gününü kutladıBaşak Dizer, kocası Kıvanç Tatlıtuğ’un doğum gününü kutladı

Son güncelleme: 10:38 - 03.11.2016