Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kıvanç Tatlıtuğ ‘Haber yalan. Çağatay’ın yanındaki kişi benim baldızım’
Kıvanç Tatlıtuğ ‘Haber yalan. Çağatay’ın yanındaki kişi benim baldızım’
Çağatay Ulusoy'un geçtiğimiz günlerde birlikte görüntülendiği kişinin sevgilisi değil Kıvanç Tatlıtuğ'un eşi Başak Dizer'in kız kardeşi olduğu ortaya çıktı.
Emre ÇEVİK
Magazin 19 Temmuz 2017 - 13:10

Bugün bazı gazetelerde Bodrum’da Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’le birlikte tatil yapan Çağatay Ulusoy’un yanındaki kişinin sevgilisi olduğu iddia edilmiş  ve fotoğrafları yayınlanmıştı. Bu iddialara ilk açıklama Kıvanç Tatlıtuğ’dan geldi. ‘O kız Kıvanç’ın sevgilisi değil’
‘ÇAĞATAY’IN YANINDAKİ KİŞİ BENİM BALDIZIM’
Tatillerini birlikte geçiren Kıvanç Tatlıtuğ ve Çağatay Ulusoy önceki gün Yalıkavak Pal Marina’da Yunanistan’a geçmek için pasaport işlemleri yaparken görüntülenmişti. Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti teknede beklediği sırada Ulusoy’un free-shop alışverişine gittiği esmer güzelle sevgili olduğu iddia edilmişti. Gerçekte Ulusoy’un görüntülendiği kişinin sevgilisi olmadığı başarılı oyuncu  Tatlıtuğ’un açıklamaları ile ortaya çıktı. Yakışıklı oyuncu, ” Haber yalan. Çağatay’ın yanındaki kişi benim baldızım. Ayrıca devam eden bir birlikteliği var” diyerek gerçeği açıklamış oldu.

Son güncelleme: 14:15 - 19.07.2017