Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’in partisine ünlü akını
Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’in partisine ünlü akını
Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer’e açtığı mekanda kışa merhaba partisi dün gece gerçekleşti. Geceye kalabalık bir davetli topluluğunun yanı sıra ünlü isimler de akın ettiler.
Mustafa DERYAHAN
Magazin 21 Eylül 2017 - 12:01

Eski İçerde dizisinin oyuncularından Gözde Kansu geceye sevgilisi Engin Tozak ile birlikte katıldı. Çiftin neşeli halleri dikkatlerden kaçmadı.
kivanctatlitug
HER ZAMAN Kİ GİBİ YANIT VERMEDİLER
Kıvanç ile Başak'ın çok yakın dostları olan Kıvanç Kasabalı ile eşi Sedef Avcı'da, bu güzel gecede yerlerini alan ünlü isimler arasında yer aldı. Çift nedense hiçbir soruya her zaman ki gibi yanıt vermemeyi seçti.

TEK BAŞINA PARTİLERDE
Beşiktaş futbol takımının başarılı defans oyuncusu Dusco Tosiç ise yakın arkadaşı Kıvanç'ın yanındaydı. Tosiç'in geceye tek başına katılması dikkatlerden kaçmadı.
tosic
Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer'in Kışa Merhaba partisine katılan isimler arasında Okan Bayülgen'in eski eşi Şirin Ediger de yer aldı. Şirin Hanım yan yana geldiği kişi ile yine yan yana mekandan çıktı. Fotoğraflarının çekildiği fark eden Şirin Ediger objektiflere gülümsemeyi ihmal etmedi.
sirinediger

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.