Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizisinden ayda 520 bin lira kazanacak
Kıvanç Tatlıtuğ yeni dizisinden ayda 520 bin lira kazanacak
Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ yeni projesinden hatırı sayılır bir kazanç elde edecek.
Magazin 4 Temmuz 2016 - 09:59

Yeni sezonla birlikte ekrana dönecek olan isimlerden biri de Kıvanç Tatlıtuğ. Hakkında çok sayıda haber yapılan, dizide kiminle oynayacağına dair sürekli olarak yeni isimler ortaya atılan Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisinden ne kadar para alacağı belli oldu. Magazin kulislerinde dolaşan iddialara göre, Tatlıtuğ yeni dizisinden adeta servet kazanacak. Kıvanç Tatlıtuğ eylülde Star TV’de ekrana gelecek olan ‘Siyah Beyaz' dizisinde bölüm başı 130 bin liraya el sıkıştı. Tatlıtuğ, böylelikle en çok kazanan oyuncular arasında bir numaraya çıktı.

FİYATINI 60 BİN LİRA ARTIRDI

Kıvanç Tatlıtuğ, daha önce oynadığı Kurt Seyit ve Şura dizisinden bölüm başı 70 bin lira kazanıyordu.‘Siyah Beyaz' dizisinde başrol oynayacak olan Tatlıtuğ yeni dizisinden ise bölüm başı 130 bin lira alacak. Böylelikle yakışıklı oyuncunun cebine ayda 520 bin lira girecek. Tatlıtuğ'un ilk 10 bölüm ücretini peşin aldığı konuşulanlar arasında. Yakışıklı oyuncu, dizide babası adına tetikçilik yapan acımasız bir adamı canlandıracak. Tatlıtuğ'un partneri Tuba Büyüküstün ise iyiliksever bir kadın olarak karşımıza çıkacak.

Son güncelleme: 12:33 - 04.07.2016