Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kıvanç Tatlıtuğ’un annesinden manidar paylaşım
Kıvanç Tatlıtuğ’un annesinden manidar paylaşım
Kıvanç Tatlıtuğ'un annesi Nurten Tatlıtuğ, oğlunun Tuba Büyüküstün'le başrolü paylaştığı diziye övgüler yağdırdı.
Magazin 27 Kasım 2016 - 12:22

Gelini Başak Dizer’in sosyal medyada hiçbir paylaşımını beğenmeyen Nurten Tatlıtuğ, oğlu Kıvanç Tatlıtuğ ile Tuba Büyüküstün’ün öpüşme sahnesine övgüler yağdırdı.

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ile Tuba Büyüküstün'ün oynadığı, Star TV'deki ‘Cesur ve Güzel'in son bölümündeki öpüşme sahnesi dikkat çekti. Seyircinin sosyal medyada da paylaştığı romantik sahnelere Kıvanç Tatlıtuğ'un annesi Nurten Tatlıtuğ kayıtsız kalmadı. Instagram hesabından “Yılın en yakışan çiftisiniz, maşallah size. Her ikinizi de Rabbim nazardan korusun” diye yazdı.

Oğlu Kıvanç'ı, Tuba Büyüküstün ile yakıştıran Nurten Tatlıtuğ'un gelini Başak Dizer'in hiçbir paylaşımına yorum ve beğeni yapmaması dikkat çekiyor. Gelin-kaynana birbirlerini sosyal medyada takip etmiyor.

İLGİLİ HABERKıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün'ün Cesur ve Güzel heyecanıKıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün Cesur ve Güzel heyecanı

Son güncelleme: 12:36 - 27.11.2016