Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kıyafet bağışı projesi için buluştular
Kıyafet bağışı projesi için buluştular
Ariel ve Migros'un gönüllülük temelinde toplumsal fark yaratmayı amaçlayan Toplum Gönüllüleri Vafkı (TOG)’un da desteği ile gerçekleştirecekleri “Kıyafet Bağış Projesi” önceki gün gerçekleşen basın toplantısıyla tanıtıldı.
Tarkan ABDULLAHOĞLU
Magazin 25 Mayıs 2016 - 17:04

26 Mayıs – 30 Haziran tarihleri arasında Migros Mağazalarında satılan her Ariel markalı ürünle yardıma ihtiyacı olan çocuklara Ramazan Bayram'ında yepyeni bir bayram kıyafeti armağan edecek. “Kıyafet Bağış Projesi”ne destek olmak amacıyla sosyal sorumluluk alanında duyarlılıklarıyla tanınan, Burcu Esmersoy, Özge Ulusoy, Sedef Avcı, Meral Yazıcı, Özlem Güsar, Hülya Eltemur ve Zeynep Üstünel gibi sanat ve moda dünyasından birçok ünlü isim önceki gün Shangri-la Bosphourus Hotel'de bir araya geldi.

burcu-ic

BİR ANNE OLARAK ÇOK ETKİLENDİM

Kampanyaya destek vermek üzere basın toplantısına katılan Burcu Esmersoy, “Çocukluğumda bayramlarda yepyeni kıyafetler giyecek olmak beni çok heyecanlandırırdı, şimdi binlerce çocuğa bu heyecanı tattıracak olmak beni oldukça mutlu ediyor” dedi. Özellikle bir bir anne olarak çocukları mutlu eden projelerde yer almaktan mutluluk duyduğunu belirten Sedef Avcı, “Kampanyanın özellikle çocukları hedef alması özellikle bir anne olarak beni çok etkiledi. Her çocuğun kendini özel hissetmeye ihtiyacı var” diyerek duygularını dile getirdi.

burcu-ic-3

Toplumsal yardımlaşmanın önemine dikkat çeken Özge Ulusoy ise “Binlerce çocuğun yüzünü güldürecek bir sosyal sorumluluk projesinde yer almaktan dolayı çok gururlu olduğunu” belirtti.