Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kızı taburcu olur olmaz eğlenmeye çıktı
Kızı taburcu olur olmaz eğlenmeye çıktı
Gamze Topuz'un kızı domuz gribi teşhisiyle hastaneye kaldırıldı. Oyuncu kızı taburcu olur olmaz eğlenmeye çıktı.
Magazin 6 Şubat 2016 - 12:04

Aldattığı eşiyle boşanmanın eşiğinde olan oyuncu Gamze Topuz’un Ümit Kantarcılar'dan olan kızı Elis Naz'ın domuz gribi teşhisi ile 4 gün boyunca Amerikan Hastanesi'nde kaldığı ve önceki gün taburcu olduğu öğrenildi. Kızını hastaneden çıkarır çıkarmaz gece gezmelerine çıkan Gamze Topuz, önceki akşam Nişantaşı'nda ki Dutluk adlı mekandaydı.

Gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlenen Topuz, sabah saatlerlerine doğru mekanı terk etti. Oyuncu çıkışta kızının durumunu soran muhabirlere “Evet domuz gribi oldu çok şükür dün çıkardık hastaneden teşekkür ederim” diye cevap verdi.

TWİTTER HESABINDAN YALANLADI

Öte yandan Topuz Twitter hesabından yaptığı açıklamayla haberi yalanladı. Topuz paylaştığı açıklamada, “Bugün gazetelerde çıkan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Yazılan hiçbir söz benim ağzımdan çıkmamıştır. Tamamen kendi hayal ürünleridir. Bu konuyla ilgili yasal haklarımı sonuna kadar kullanacağım” dedi.

Son güncelleme: 10:41 - 08.02.2016