Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kızılay’a destek için Harbiye’ye yıldız yağdı
Kızılay’a destek için Harbiye’ye yıldız yağdı
Harbiye Açıkhava Tiyatrosu, önceki akşam Kızılay’a maddi destek sağlamak amacıyla çok özel bir organizasyona ev sahipliği yaptı.
Emre ÇEVİK
Magazin 31 Mayıs 2016 - 00:05

Harbiye Açıkhava Tiyatrosu, önceki akşam Kızılay'a maddi destek sağlamak amacıyla çok özel bir organizasyona ev sahipliği yaptı.

27

Cenk Eren, Serdar Ortaç, Soner Sarıkabadayı, İrem Derici ve Serkan Kaya'nın şarkılarıyla renk kattığı etkinlikte, İskender Paydaş orkestrası ve Adil Şan dans ekibi de muhteşem bir gösteri sundu. Nilüfer ve Sezen Aksu ise bu anlamlı geceye bazı kostümlerini açık arttırmaya çıkararak maddi katkıda bulundu. Sezen Aksu'nun kıyafeti 150 bin TL'ye alıcı bulurken, Nilüfer'in kıyafeti 10 bin TL'ye satıldı. Organizasyon öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen Kızılay İstanbul Şube müdürü İlhami Yıldırım, dört bin biletin satıldığını ve elde edilen gelirle iki anaokulu yaptırılacağını belirtti.

292826