Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kösem Sultan’ın yapımcısından işten çıkarma açıklaması
Kösem Sultan’ın yapımcısından işten çıkarma açıklaması
Kösem Sultan dizisinin yapımcısı magazin gündemine bomba gibi düşen işten çıkarma iddiaları hakkında açıklama yaptı.
Magazin 4 Şubat 2016 - 14:17

Ekranların başarılı ve pahalı yapımlarından Kösem Sultan’la ilgili hergün yeni bir haber magazin gündemini meşgul ediyor. Beren Saat’in diziye dönmesiyle birlikte reytinglerde artış sağlaması beklenen dizi ne yazık ki bunu başaramadı. Dizi ekibi başarıyı nasıl artırırız diye kafa yorarken bu defa da işten çıkarılmalar olduğu yönünde bir haber düştü magazin kulislerine.

Foto: Bülten - Kösem Sultan dizisi

Dizinin yapımcısı iddia olarak dillendirilen bu işten çıkarma haberleri hakkında bugün yazılı bir açıklama yaptı. İşte o açıklama: “Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi oyuncuları ve set ekibi ile ilgili bugün bir basın yayın organında “dedikodulara göre” ibaresi ile yer alan haberin tüm içeriği asılsızdır. Haberin içeriğindeki bilgiler doğruyu yansıtmamaktadır, bu ya da herhangi başka bir sebepten dolayı çekim şartlarımız ve standartlarımızda ilgili de bir değişiklik olmamıştır. Setimiz aynı ekip ile çekimlere devam etmektedir. Bu ve bu tür asılsız ve itibarsızlaştırmaya yönelik haberlerle ilgili hukuki sürecimiz başlamıştır.”

Son güncelleme: 14:34 - 04.02.2016