Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kurtlar sofrası
Kurtlar sofrası
Ayla Çelik, şarkının sözlerini hayranı olduğu Tatlıses vurulduğunda yazmış ve sanatçı iyileşir iyileşmez kendisine sunmuş.
Emre ÇEVİK
Magazin 26 Ekim 2016 - 00:40

İbrahim Tatlıses'in “Tekrar şarkı söyleyebileceğimi ispatlayacağım” dediği yeni albümünün hit şarkısı Ayla Çelik imzalı çıktı. Çelik, ‘Kurtlar Sofrası' adlı şarkıyı İbrahim Tatlıses saldırıya uğradığı gün yazmış.

ALBÜM iÇiN GÜN SAYIYOR

2011 yılında uğradığı silahlı saldırı sonucu başından vurularak aylarca tedavi gören İbrahim Tatlıses, müzikal kariyerinde eski günlerine dönmek için gün sayıyor. Tatlıses yeni albümünün okumalarını yaptığını daha önce müjdelemişti. İddiaya göre 12 parçadan oluşan albümde öyle bir parça var ki, hem çıkış şarkısı olacak hem de albüme ismini verecek.

8

BEN DAHA ÖLMEDiM

Tatlıses'in yakın çevresinden edindiğimiz bilgiye göre albüme ismini verecek olan şarkı Ayla Çelik imzalı ‘Kurtlar Sofrası' olacak. Çelik'in Tatlıses vurulduğunda sözlerini kaleme aldığı şarkıda geçen, “Ağlama garip anam. Ben daha ölmedim, son sözü söylemedim” sözlerinden çok etkilenen İmparator, albüme bu şarkının ismini vermeyi düşünüyormuş.

9

TEKNEYE AŞKLARININ ADINI VERDi

İbrahim Tatlıses bir süredir aşk yaşadığı eski asistanı Damla Buket Çakıcı ve kızı Elif Ada'nın isimlerinden oluşan çapa şeklindeki logoyu sosyal medya hesabından paylaşıp altına “Yeni teknemizin adı. Nasip olur, kullanırız inşallah” yazdı.

Son güncelleme: 00:41 - 26.10.2016