Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kurtlar Vadisi Pusu 298. bölüm fragmanı izle: Pusat’ın başı belada
Kurtlar Vadisi Pusu 298. bölüm fragmanı izle: Pusat’ın başı belada
Kurtlar Vadisi Pusu 298. bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde köşeye sıkışan Pusat, Polat'ten kendisini kurtarması için yardım istiyor.
Magazin 1 Haziran 2016 - 15:41

Ekranların yayınlandığı ilk günden itibaren kasıp kavuran dizisi Kurtlar Vadisi Pusu’nun 298. bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde Pusat, Tilki Andrei’ye esir düşüyor. İyice köşeye sıkıştığını anlayan Pusat, Polat’tan yardım istiyor. Polat bu yardım isteğine kayıtsız kalmayarak apar topar Pusat’ı kurtarmak için yola koyuluyor.

ZEYNEP POLAT’A SIĞINDI

Zeynep, Ozi'nin Konsey'in adamı olduğunu öğrenir ve çaresizce Polat'a sığınır. Bu sırada artık tüm gerçeği bilen Konsey de Zeynep'in peşindedir.

Gölge, yeni mekanı olan ‘İstasyon' da faaliyetlerine başlamışken, uyuşturucu sevkiyatını polisin tespit ettiğini öğrenip, harekete geçer. Polat, Zeynep'i güvenli bir yere götürmeye çalışırken, Konsey'in adamları onlara tuzak kurmuştur.

Gölge, Hırsız'dan Anadolu ve ekibinin izini bulmasını ister.

Tilki, Pusat'ın Polat'ı aramasına izin verir, Polat ise gördükleri karşısında hemen harekete geçer. Ve nihayet… Polat Alemdar Tilki'nin karşısındadır.