Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kurtlar Vadisi Pusu 299. bölüm 2. fragmanı izle: Polat Gölge’yi durdurabilecek mi?
Kurtlar Vadisi Pusu 299. bölüm 2. fragmanı izle: Polat Gölge’yi durdurabilecek mi?
Kurtlar Vadisi Pusu 299. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde Gölge, hayalini kurduğu Babil Devleti için hareket geçiyor. Polat ise Gölge'nin üssünü basıyor.
Magazin 8 Haziran 2016 - 12:00

Kanal D’nin yıllardır perşembe günlerine damga vuran dizisi Kurtlar Vadisi Pusu’nun 299. bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde Gölge hayalini kurduğu Babil Devleti’ni hayata geçirmek için önemli bir fırsat yakalıyor fakat konseyin kendisine verdiği görevi başarması gerekiyor.

 

İŞTE TÜM DETAYLAR…

Polat, Gölge'nin Anadolu'ya yaptığı baskını öğrenir ama oraya gittiğinde artık çok geçtir. Konsey, Gölge' ye kurmayı istediği Babil Devleti'ne karşılık başarması gereken büyük görevi açıklar.

Zeynep, Yusuf'la ilgili büyük sırrından dolayı Konsey'in karşısındadır. Bu sırada Fehmi'nin de bu sırrı öğrenmesine neden olacak sürpriz bir mektup ortaya çıkar. Gölge, hayalindeki Babil Devleti için adamlarını toplar ve ona verilen görev için harekete geçer. Henüz toprağa verdiklerinin acısını yaşayamadan yeni acılarla yüzleşen Polat, ekibiyle birlikte Gölge'nin üssünü basar.

Kurtlar Vadisi Pusu 299. bölümü ile 9 Haziran Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında…

Son güncelleme: 09:18 - 09.06.2016