Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kutsi, eski eşi Sinem Bayraktutar’ın nişanlanması hakkında açıklamada bulundu
Kutsi, eski eşi Sinem Bayraktutar’ın nişanlanması hakkında açıklamada bulundu
'Huzur Sokağı' adlı dizide tanıştığı Feyza Çıpa ile yasak aşk yaşayan ve sonrasında yedi yıllık eşi Sinem Bayraktutar'dan boşanan Kutsi, eski eşinin nişanlanması hakkında yorumda bulundu.
Emre ÇEVİK
Magazin 9 Kasım 2016 - 15:34

‘Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’nın etkinliğinde şarkılarını seslendirecek olan Kutsi, sahne öncesi eski eşinin nişanlanması ile ilgili yorumda bulundu. 2015 yılında 7 yıllık eşi Sinem Bayraktutar’la boşanan Kutsi, muhabirlerin “Eski eşiniz Sinem Hanım tekrar evlenme kararı aldı ve nişanlandı. Çocuğunuz için bir cici baba fikrine sıcak bakıyor musunuz?” sorusuna…

İLGİLİ HABERKutsi'nin eski eşi Sinem Bayraktutar nişanlandıKutsi’nin eski eşi Sinem Bayraktutar nişanlandı

“Ayrılığın neden olduğu ya da ne olduğu önemli değil. Biz anne baba olarak çocuklarımız için bir aradayız. Mutluluk onun da hakkı. Allah mutlu etsin. Her şey onun gönlünce olsun. Mutlu olsun. Ben de şu an çok keyifli bir durumdayım” yanıtını verdi. Tekrar nikâh masasına oturma düşüncesi olup olmadığı yönündeki sorulara ise şarkıcı “Bilmiyorum ki, alın yazısı o. Çocuk güzel bir şey” sözleriyle kaçamak cevap verdi.

İLGİLİ HABERSinem Bayraktutar'dan Kutsi'ye sert tepkiSinem Bayraktutar’dan Kutsi’ye sert tepki

Son güncelleme: 17:13 - 09.11.2016