Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kutsi ve Feyza Çıpa’dan aşkın fotoğrafı
Kutsi ve Feyza Çıpa’dan aşkın fotoğrafı
Kutsi, Feyza Çıpa’yla aşkını hâlâ gizli yaşamaya çalışsa da Çıpa, Kutsi’yle çekilmiş fotoğrafını profil fotoğrafı yaptı ve gizli aşk yine gündeme geldi.
Edda SÖNMEZ
Magazin 8 Ağustos 2016 - 22:57

AŞKA BEBEK ENGELi

Şarkıcı Kutsi, ‘Huzur Sokağı' dizisinin setinde tanıştığı oyuncu Feyza Çıpa'yla yaşadığı aşkı uzun süre inkar etmişti. Çok konuşulan aşk iddiaları Kutsi'nin eşi Sinem Bayraktutar'ın ikinci bebeğine hamile kalmasıyla rafa kaldırılmıştı. Ancak doğumdan sonra sekiz yıllık eşinden boşanan Kutsi tekrar yeni aşkına koşmuştu.

KUTSİ

ROMANTiK ÖPÜCÜK

Artık bekar bir adam olan Kutsi, yine de ilişkisini gizli yaşamayı tercih ediyor. Sevgilisi Feyza Çıpa ise Kutsi'nin kendisine romantik bir öpücük kondururken çektiği selfie'yi profil fotoğrafı yapıp aşkını dosta düşmana duyurdu.

Feyza Çıvpa ve Kutsi'nin aşkı birlikte rol aldıkları ‘Huzur Sokağı' dizisinin setinde başlamıştı. Kutsi bu yasak aşkı uzun süre yalanlamıştı.

feyza-ic

AŞK FOTOĞRAFINI KALDIRDI

Feyza Çıpa ve Kutsi aşkı, genç kadının paylaşımı sonrası ortaya çıkınca ilk olarak Sözcü Şık’da yer alan haber kısa sürede tüm internet sitelerinde yer aldı. Magazin basınından saklamaya çalıştıkları aşkları bu haberle gün yüzüne çıkınca da Feyza Çıpa çareyi hesabından fotoğrafı silmekte buldu. Ancak bu kendi kararı sonrasında mı yoksa Kutsi’nin baskısı sonrasında mı oldu o kısım belirsizliğini koruyor.

Son güncelleme: 09:52 - 09.08.2016

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.