Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Oğulcan Kırca: “Babamın borcu yok”
Oğulcan Kırca: “Babamın borcu yok”
İzmirli Remzi Akdemir Levent Kırca'nın borçlarını üstlenmek istedi, Kırca'nın oğlu Oğulcan, Akdemir ile iletişime geçti.
Magazin 30 Mart 2016 - 12:17

12 Ekim 2015 tarihinde tedavi gördüğü Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim Araştırma Hastanesi'nde hayatını kaybeden usta oyuncu Levent Kırca'nın çocuklarından Umut ve Ayşe Kırca babalarının mirasını reddetti. Dört çocuğu olan Kırca’nın dün çevresine ve bankalara 350-400 bin lira arasında borcu olduğu ortaya çıkmış ve çocuklarının bu yüzden reddi mirasa başvurdukları konuşulmuştu. Bugün ise İzmirli bir vatandaşın Levent Kırca’nın mirasını sahiplenmek istediği haberleri gündeme geldi.

BURCU ÖZEN-EDDA SÖNMEZ/SÖZCÜ

Sozcu.com.tr‘nin ulaştığı İzmir’de yaşayan mimar Remzi Akdemir, çıkan haberleri doğruladı. Reklam yapma peşinde olmadığını söyleyen Akdemir (52), bunun hepimizin görevi olduğunu belirtti.

OĞULCAN KIRCA İLETİŞİME GEÇTİ

Remzi Akdemir’in borçları sahiplenmek istediği haberleri çıktıktan sonra, Kırca ailesinden Akdemir’e ulaşan ilk isim Oğulcan Kırca oldu. Teşekkürlerini sunan Oğulcan Kırca; “Biz babamıza sahip çıkıyoruz” diyerek, Akdemir’i dolandırılma ihtimaline karşı uyardı.

Babasının borcu olmadığını belirten Oğulcan Kırca, Akdemir’i İstanbul’da tanışmaya davet etti. Akdemir, yarın İstanbul’a gelip, usta oyuncunun oğlu Oğulcan Kırca’yla buluşacak.

Son güncelleme: 14:59 - 30.03.2016