Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Levent Üzümcü rant için yok edilen ormanlara dikkat çekti
Levent Üzümcü rant için yok edilen ormanlara dikkat çekti
Oyuncu Levent Üzümcü yaptığı paylaşımla rant için yok edilen ormanlık alanlarımıza dikkat çekti ve yaşananlar karşısında takipçilerini uyardı.
Magazin 18 Eylül 2017 - 15:33

Yaptığı gündeme yönelik paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çeken ve bildiğini, inandığını söylemekten geri durmayan Levent Üzümcü bu defa Bodrum’da yaşanan ağaç katliamına dikkat çekti. Görüntülerin milyonlarca kelimeden daha etkili olduğunu paylaştığı video ile gösteren Üzümcü, hesabından yayınladığı 18 saniyelik videoda rant için kesilip biçilen ormanlarımızı gösterdikten sonra görüntüyü T.C Orman ve Su İşleri Bakanlığı’nın yeşilin önemine dikkat çeken bir tabelasıyla bitiriyor.

orman-ic

Adeta insanlarla dalga geçer gibi görünen bu tabela ile sonlanan görüntüyü usta oyuncu, “Gözünün gördüğüne değil panolarda yazan yalanlara inanan milyonlar ayılmadıkça göz göre göre bitirecekler yurdumuzu” notuyla paylaştı.

 

Son güncelleme: 15:50 - 18.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Etiketler