Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Lindsay Lohan ameliyattan sonra Gaziantep’te
Lindsay Lohan ameliyattan sonra Gaziantep’te
Geride bıraktığımız günlerde yaptığı Türkiye ziyareti sırasında talihsiz bir kaza geçiren ve parmağının ucu kopan Hollywood starı Lohan'ın ameliyattan kısa süre sonra ziyaret ettiği adres Gaziantep oldu.
Magazin 8 Ekim 2016 - 16:14

ABD’li oyuncu, model, pop şarkıcısı ve söz yazarı Lindsay Lohan, öğle saatlerinde Nizip İlçesi’ndeki 5 bin 500 Suriyeli’nin barındığı konteyner kentini ziyaret etti. Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve Nizip Kaymakamı Harun Sarıfakıoğulları tarafından karşılanan Lindsay Lohan’a, Suriyeli çocuklar çiçek verdi.

lohan-ic-2

Çocuklarla bir süre sohbet eden Lohan’a, idari binada Suriyeliler’in durumlarına ilişkin bilgi verildi. Konteyner kent içerisindeki sosyal tesis ve anaokulunu gezen Lohan’a, burada Suriyeli çocuklar Türkçe ve İngilizce şiir okuyup şarkı söyledi. Resim sergisi ve kamp içerisinde el işi yapılan yerleri de gezen Lohan, Suriyeli kadınlarla görüşürken bir bebeği kucağına alıp sevdi.

lohan-ic