Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Lindsay Lohan İstanbul gecelerinde boy gösteriyor
Lindsay Lohan İstanbul gecelerinde boy gösteriyor
Bir süredir Türkiye’de bulunan ve Bodrum’da parmağı kopmasına rağmen ameliyatlı parmağıyla eğlenceden hız kesmeyen Lindsay Lohan önceki akşam yeniden ortaya çıktı.
Mustafa DERYAHAN
Magazin 21 Ekim 2016 - 13:51

Lindsay Lohan önce modacı Özlem Süer'in Nişantaşı'ndaki butik mağazasına uğradı. Burada 3 özel abiye kıyafet alan Lindsay Lohan, ayrıca sosyal medya hesabından bu kıyafetlerden biriyle çekilmiş bir kareyi de paylaşmayı ihmal etmedi. Lohan daha sonra kapıda gazetecilerin beklediğini öğrenince önden elbiseleri gönderdi ve kendisini bekleyen araca koydurdu. Daha sonra da koruması ve şoförü eşliğinde koşar adım kendini arka camları siyah araca attı. Lohan koltukların arasına girerek görüntü vermekten kurtuldu.

lohan-ic

İKİ BÜKLÜM BİR ŞEKİLDE ARACINA BİNDİ

Modacıdan çıkan Amerikalı oyuncu daha sonra Bebek Lucca'ya geçerek gece boyunca içti. Yaklaşık 4 saat kaldığı mekanda aşırı derecede sarhoş olan Lindsay Lohan kapıda bekleyen gazetecilerin görüntü almaması için şovlar yaptı. Aracı kapıya sıfırlatan Lohan ve ekibi daha sonra taksi çağırdı. Sonra tekrar aracı kapıya geldi ve tercümanı çekmeyin ricasında bulunurken Lohan arka bölmeden çıkarak kendisini aracın içine attı. Yüzünü saklayarak kendini iki büklüm yaparak aracın arkasına gömen Lindsay lohan'ın bu anlamsız tavırlarının nedeni ise alkole yorumlandı.

lohan-ic-3

LOHAN’IN PAYLAŞIMI BİNLERCE BEĞENİ ALDI

Dünyaca ünlü isim sosyal medya hesabından yaptığı kıyafetli paylaşımla büyük beğeni aldı. Özellikle adres kısmında Nişantaşı’nın yazdığını gören takipçileri Lindsay Lohan’ın bu fotoğrafına birbirinden ilginç ve dikkat çekici yorumlar yapmaktan da geri durmadı. Lohan’ın gece hayatına düşkünlüğüyle tanınması onun bu karesinin altına ‘Lohan da Nişantaşılı olmuş’ şeklinde yorumların yapılmasına neden oldu.

lindsay-lohan-ic
Son güncelleme: 14:08 - 21.10.2016