Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Lindsay Lohan’ın geçirdiği operasyondan görüntüler
Lindsay Lohan’ın geçirdiği operasyondan görüntüler
Türkiye'ye Suriyeli bir aileyi ziyaret etmek için gelen ve geçirdiği kaza sonrası parmağının bir bölümü kopan dünyaca ünlü yıldız Lindsay Lohan'ın operasyonundan görüntüler ortaya çıktı.
Magazin 6 Ekim 2016 - 11:51

Türkiye’de bulunduğu sırada parmağının bir parçası kopan ünlü oyuncu Lindsay Lohan’ın geçirdiği operasyonun ayrıntıları ortaya çıktı.

Bodrum’da çıktığı bir tekne gezisi sırasında sol elinin yüzük parmağının bir bölümü derin bir şekilde kesilen Lohan hemen hastaneye kaldırıldı ve ameliyata alındı. 30 yaşındaki Lohan’ın parmağının kopan kısmı bir operasyonla dikildi.

parmak

Lohan sosyal medya sayfasından yaptığı açıklamada başına gelenleri anlattı. Parmağının değil bir kısmının yerinden koptuğunu anlatan Lohan hastaneden çıkar çıkmaz daha önce Sultanbeyli’de ziyaret ettiği Suriyeli mülteci ailenin kapısını bir kez daha çaldı. Lohan, “Daha önce ziyaret ettim, bugün buraya tekrar geldim. Biz sanatçılar sosyal medya kullanarak Suriye’de yaşanan drama dikkat çekmeye çalışıyoruz” dedi.

Son güncelleme: 11:52 - 06.10.2016