Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Linet bacaklarını sigortalattığını söyledi ve sıradaki yeri açıkladı
Linet bacaklarını sigortalattığını söyledi ve sıradaki yeri açıkladı
Şarkıcı Linet, konuk olduğu programda bacaklarını sigortalattığını söyleyerek, yeni sigorta yaptırmak istediği yeri açıkladı.
Magazin 27 Mayıs 2016 - 09:14

Özge Uzun'un sunumuyla Lifetime'da canlı yayınlanan “Hayat Başlasın” programına konuk olan Linet müzik ve aşk hayatı ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Bacaklarını sigortalattığını ama sesi için cesur bir sigorta şirketi göremediğini söyleyen sanatçı şu açıklamaları yaptı:

linet-ic-1

EVLİLİKTEN SONRA İŞLER DEĞİŞEBİLİYOR

“Çocuk sahibi olmak istiyorum. Evlilik çok farklı bir kurum. Ben yaşa ve yaşat kurumuna inanıyorum. Evlilik her şeyi bozabiliyor ama vazgeçmedim. Evlilikten sonra işler değişebiliyor. Üç dört kere evlenebilirdim ama o riske girmedim. Korkumdan evlenmedim. Seviyorum ama aşık değilim. Aşk aptallaştırıyor insanı. Kariyer her zaman en üst sırada. Çocuğum olsa her saniye yanıma alırım, ben sahnelerde büyüdüm. Evlilik beni kesmez.

linet-ic-2

KISKANÇ DEĞİLİM

Şu an yaşadığım ilişki biraz gelgitli. Problem değil ne çok sıcak ne çok soğuk; ılık. Hiç bir kadın çok fazla ilgiyi kaldırmaz. Kıskanç değilim. Türk erkeğine zor bir kadının kariyeri varsa. İki cambaz bir ipte olmuyor. Ayrı ülkede olması benim için iyi arada bir soluklanmam lazım. Çok fazla bir arada olunca ilişki tükeniyor. Evlilik konusunda biraz araftayım, işime odaklandım. Aşk nasıl olsa peşimden gelir. Ben 20 yıldır bu piyasadayım kendimle barıştığım bir dönemdeyim. En sevdiğim şeyi yapıyorum hem sesimi paylaşıyorum hem görüntümü”