Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Linet Yıldız Tilbe hakkında açıklama yaptı
Linet Yıldız Tilbe hakkında açıklama yaptı
Sevgililer Günü'nde Cahide' de sahne alan Linet, şarkılarını çiftler için söyledi.
Emre ÇEVİK
Magazin 16 Şubat 2016 - 09:18

Halil Sezai’nin ‘İsyan’ şarkısını sevgilisi olmayan çiftler için okuyacağını söyleyen Linet, sahneye Semih Doğruer imzalı kırmızı bir elbiseyle çıktı. Yeni albüm çalışmasının sürdüğünü açıklayan Linet, İngilizce bir albüm geliyor. Dolapdere Big Gang'le çok uzun zamandır çalışıyorum. Bu konuda acelem yok. Olmuşken en iyisi olsun istiyorum. İngilizce ama alaturka konseptte olacak” dedi.

Foto: Emre Çevik - Linet
“Sevgililer günü hediyesi aldınız mı?” sorusuna “Hediye geldi çok heyecanlandım. Uzun zamandır istediğim bir şeydi ama önemli olan onun bana yıl boyu yapması sadece sevgililer gününde değil. Hep sevgi dolu beni mutlu etme çabasıyla beni her gün mutlu ediyor zaten” dedi.

FORMUM İÇİN ÇABA HARCIYORUM

Linet, mide küçültme ameliyatı olduğu yönünde çıkan haberlere de “10 sene haberler çıkmadan böyle devam ettim. Bu konuyu daha sonra geniş bir şekilde anlatacağım. Bu formumu koruyabilmek için çok çaba sarf ediyorum” şeklinde açıklık getirdi.

Foto: Emre Çevik -

Yıldız Tilbe’nin 2014 yılında İsrail’in Gazze’de yaptığı katliamla ilgi attığı tweet o dönem Musevi Cemaati’nin tepkisini çekmişti. O tweetlerin yeniden gündeme gelmesi üzerine Turkcell’in Tilbe’nin yer aldığı reklamı geri çekmesi Linet’e soruldu. Kendisinin de Musevi kökenli olduğunu belirten Linet, o dönem Tilbe’ye çok kırıldığını söyledi. Linet şöyle konuştu: ” Ben de çok kırılmıştım ama özür dilemek bir erdemdir. Hepimiz hata yapıyoruz. İstemeden de olsa bir şeyler oluyor. Bundan dolayı ben affedici olalım diyorum. Yıldız Tilbe’ye geçmiş olsun. Ben de çok kırıldım ama özür diledikten sonra bende Yıldız’ı affettim. Her yanımız savaş dolu zaten biz bunlardan kurtulmak isterken birbirimize düşmeyelim. Kırmadan bir arada olalım.”

 

Son güncelleme: 11:06 - 17.02.2016