Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Liv Tyler’ın bebeği doğdu
Liv Tyler’ın bebeği doğdu
39 yaşındaki ABD'li oyuncu Liv Tyler'ın kızı dünyaya geldi. Çift minik bebeklerine Lula ismini verdi.
Magazin 11 Temmuz 2016 - 11:59

39 yaşındaki aktris Liv Tyler ve erkek arkadaşı, menajer David Gardner’ın kızları dünyaya geldi. Çift, bebeğe Lula Rose Gardner adını verdi ve sevinçlerini Instagram’dan paylaştı.

39 yaşındaki ABD’li oyuncu Liv Tyler’ın kızı dünyaya geldi. Ünlü oyuncu, Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafta ‘Merhaba! Güzel kızımız nihayet burada. Lula Rose Gardner, o kadar mutluyuz ki kalbimiz sevgiden patlamak üzere’ yazdı.

ANNESİNE BENZİYOR

livbebek

Gardner da aynı fotoğrafı paylaşarak ‘Muhteşem kızımız geldi. İnanılmaz güzel, sağlıklı ve şükürler olsun ki annesine benziyor’ yazdı.

Aerosmith grubu solisti Steven Tyler’ın kızı olan Liv Tyler’ın Royston Langdon’la olan bir önceki evliliğinden 11 yaşında Milo adında bir oğlu, şimdiki nişanlısı David’den de 16 aylık Sailor adında bir oğlu daha var.

David Beckham’ın en yakın arkadaşlarından Gardner’ın da bir önceki evliliği Davinia Taylor’dan olan 8 yaşında Grey adında bir oğlu var.