Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Madame Tussauds’un balmumu müzesindeki Barış Manço heykeli aile üyeleri Lale, Doğukan ve Batıkan tarafından ziyaret edildi
Madame Tussauds’un balmumu müzesindeki Barış Manço heykeli aile üyeleri Lale, Doğukan ve Batıkan tarafından ziyaret edildi
Madame Tussauds'nun balmumu eserleri İstiklal Caddesi üzerindeki Grand Pera'da hayat buldu.
Emre ÇEVİK
Magazin 30 Kasım 2016 - 14:58

Önceki akşam gerçekleşen açılış gecesinde; Lale, Doğukan ve Batıkan Manço, Fuat Güner ve Özkan Uğur gibi isimler boy gösterdi. Barış Manço’nun balmumu heykelini incelemek için geceye katılan Lale, Doğukan ve Batıkan Manço duygu dolu anlar yaşadı. Doğukan Manço, “Yurt dışında bir gösteri de babamın heykelini incelemiştik.

baris-manco-icVe ben gözyaşları içerinde 1,5 saat onu izlemiştim. Söz konusu babam olunca ben ve kardeşim Batıkan farklı oluyoruz” dedi. Lale Manço eski eşi Barış Manço’nun heykelini ise yaklaşık 13 yıldır evli olduğu Serdar Ahıskalı’yla birlikte inceledi. Müze girişinde objektiflerin karşısına geçen Serdar Ahıskalı, Barış Manço heykelinin yanında çekilen fotoğraflara ise dahil olmadı.

manco-ic-3

MAZHAR GRİP OLMUŞ

MFÖ grubunun balmumu heykellerini incelemek için geceye katılan Fuat Güner ve Özkan Uğur “Bu geceki heyecanı Harbiye Cemil Topuzlu’da konser verdiğimiz sırada yaşamıştık.

madam-ic-5Bu açılışa maalesef ki grip olduğu için Mahzar katılamadı. Ancak sizlere selamlarını iletti” şeklinde konuştu.

mfo-ic

İLGİLİ HABERMadame Tussauds Müzesi'nde sıradışı yolculuk!Madame Tussauds Müzesi’nde sıradışı yolculuk!

İLGİLİ HABERMadame Tussauds İstanbul'da kapılarını açıyorMadame Tussauds İstanbul’da kapılarını açıyor

İLGİLİ HABERMadame Tussauds İstanbul'daki Atatürk heykeli gerçekçiliğiyle büyük beğeni aldıMadame Tussauds İstanbul’daki Atatürk heykeli gerçekçiliğiyle büyük beğeni aldı