Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Madonna: “Antrenörüm sevgilimle birlikte oldu”
Madonna: “Antrenörüm sevgilimle birlikte oldu”
Madonna, 20 bin seyircisinin önünde sevgilisiyle ilgili bir itirafta bulundu.
Magazin 28 Şubat 2016 - 14:44

Madonna, Filipinler'de verdiği konserde 20 bin seyircisinin önünde sevgilisinin kendisini eski antrenörü ile aldattığını itiraf etti. Ünlü pop sanatçısı Madonna, konser turu kapsamında geldiği Filipinler'de binlerce kişiye unutulmaz bir gece yaşattı.

Pop'un Kraliçesi, 20 bin kişi önünde bir itirafta da bulundu. Madonna, “Çok güzel ve yetenekli bir Filipinli antrenörüm vardı ama sevgilimle birlikte olunca onu kovmak zorunda kaldım'' dedi. Madonna'nın bahsettiği kişinin, şarkıcıyla 5 yıl çalıştıktan sonra 2014 yılında yolları ayrılan Nicole Winhoffer olduğu belirtiliyor.

Winhoffer, dünyada birçok ülkede bulunan ünlü bir spor salonu zincirinin kreatif direktörlüğünü yürütüyordu.

Madonna'nın Winhoffer'la çalıştığı dönemde iki dansçısıyla ilişkisi olmuştu. Bunlardan biri Timor Steffens, diğeri ise Brahim Zaibat.

Madonna'yı aldatan kişinin, şarkıcıyla yine 2014'te Avrupa tatilleri sırasında yollarını ayıran 28 yaşındaki Timor Steffens olma ihtimali ağır basıyor.